Dřez Velikost dřezu Variace
Lorreine 50BQ-FU černý Quartz dřez 50x40cm podstavba plochá montáž černá s černou košíčkovou zátkou 1208954002
| Značka | Lorreine |
| Barva | Černý |
| Výška | 185mm |
| Série | BQ |
| Provádění | Podmontážní |
| Provádění | Zapustný |
| Materiál | Křemen |
| Minimální velikost skříně | 60cm |
| Počet nádob | 1 |
| Odkapávací část | Ne |
| Délka | 440mm |
| Výřez délka | 400 |
| Šířka | 540mm |
| Výřez šířka | 500 |
| Poloměr | 10 |
| Hloubka | 185mm |
| Počet dřezů | 1 |
| Produktová třída | Dřez |
| Barva dřez | Černý |
| Materiál Dřez | Křemen |
| Dřez Velikost dřezu | 500x400mm |
| Montážní způsob dřez | Podmontážní |
| Montážní způsob dřez | Zapustný |
| Dřez hloubka | 185mm |
| Výřezová míra Podstavba | 500x400mm |
| Výřezová míra Vlaková vestavba | 491x441mm |
| Dřez Kohoutek | Žádný |
| Dřez vnitřní poloměr | 10mm |
| Dřez vnější poloměr | 10mm |
| Dřez tvar | Obdélník |
| Košíková zátka automatické vypouštění | Ne |
| Celková šířka dřezu | 540mm |
| Celková délka dřezu | 440mm |
| Model dřezu | Obdélníkový dřez |
|
Značka Lorreine |
GraniteMy |
|
Výška 185mm |
200mm |
|
Série BQ |
Universal |
|
Provádění Podmontážní |
Nadstavbová montáž |
|
Provádění Zapustný |
Nadstavbová montáž |
|
Materiál Křemen |
Granit |
|
Poloměr 10 |
- |
|
Hloubka 185mm |
188mm |
|
Materiál Dřez Křemen |
Granit |
|
Montážní způsob dřez Podmontážní |
Nadstavbová montáž |
|
Montážní způsob dřez Zapustný |
Nadstavbová montáž |
|
Dřez hloubka 185mm |
187mm |
|
Výřezová míra Vlaková vestavba 491x441mm |
541x441mm |
|
Dřez vnější poloměr 10mm |
3.5mm |
Kuchyňský ostrůvek je populárnější než kdy jindy – nejen jako další pracovní plocha, ale také jako místo setkávání. Instalace dřezu do ostrůvku je často diskutovanou volbou: pro někoho je to praktické řešení, pro jiné dilema z hlediska designu.