Osvětlení Corta venkovní osvětlení nástěnná lampa antracit pro 2 světelné zdroje 1289002
Tato krásná hliníková antracitová nástěnná lampa vypadá velmi elegantně v každé zahradě. Protože světelný zdroj není součástí balení, můžete si podle svého vkusu vybrat a zkombinovat nejkrásnější světelný zdroj s touto nástěnnou lampou.
| Značka | Lighting |
| Barva | Antracit |
| Výška | 334mm |
| Série | Corta |
| Záruka | 3 roky |
| Napětí | 220-240Volt |
| Materiál | Hliník |
| Stupeň ochrany (IP) | 44 |
| Šířka | 85mm |
| Hloubka | 112mm |
| Tvar | Kolem |
| Stmívatelný | Ano |
| Schopnost | 25Watt |
| Typ světelný zdroj | E27 |
| Produktová třída | Verlichting |
| Kategorie | Nástěnná lampa |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Dodávaný světelný zdroj | Žádný |
| Životní styl | Moderní osvětlení |
| Prostor | Zahrada |
| Pro vnitřní nebo venkovní | Venku |
Venkovní nástěnná svítidla mají těžkou práci. Musí snášet déšť, slunce, vítr, prach, hmyz i extrémní teploty, zatímco noc co noc osvětlují vchody, terasy a chodníky.