Solid-S Umyvadlo z materiálu Solid Surface, rozměry 36 x 18 x 10 cm, matná černá, s krytem 1208953168
Co je to materiál Solid Surface?
Solid Surface je souhrnný název pro kompozitní materiály, které jsou barvené v hmotě. Jsou masivní a homogenní a lze je použít pro náročné aplikace.
Všechny produkty Solid Surface mají jako základní složku trihydrát hliníku (ATH). Jako druhou složku a pojivo se používají akrylátové nebo polyesterové pryskyřice.
Hydroxid hlinitý dodává materiálu vysokou tuhost a zajišťuje také lepší tepelnou odolnost než u jiných plastů.
Akrylát a/nebo polyester dodávají flexibilitu, která se projevuje zejména dobrou zpracovatelností a vysokou odolností proti nárazům a pevností.
Mezi dobré vlastnosti materiálu Solid Surface patří mimo jiné:
Údržba materiálu Solid Surface
Pro běžné čištění můžete použít přírodní čisticí prostředky, například zelené mýdlo nebo čisticí ocet. Pokud se na materiálu objeví škrábanec, můžete jej pomocí houbičky a přípravku Cif znovu „vyleštit“. To provedete krouživými pohyby po povrchu. Poté vyčištěný povrch důkladně opláchněte vlažnou vodou a otřete do sucha čistým měkkým hadříkem.
| Značka | Solid-S |
| Barva | Černý |
| Výška | 100mm |
| Materiál | Pevný povrch |
| Šířka | 360mm |
| Hloubka | 180mm |
| Předsíň | Ne |
| Počet mís | 1 |