| Značka | Franke |
| Barva | Nerezová ocel |
| Série | Accessoires |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Délka | 468mm |
| Šířka | 420mm |
| Rozměr | 47x42cm |
| Produktová třída | Rolovací podložka |
| Produktová třída | Rolovací podložka / odkapávací miska |
|
Značka Franke |
Pure.Sink |
|
Série Accessoires |
Prestige Brushed |
|
Délka 468mm |
450mm |
|
Šířka 420mm |
317mm |
|
Rozměr 47x42cm |
- |
|
Produktová třída Rolovací podložka |
Rolovací podložka / odkapávací miska |