Aquadesign Utility odtokový dřez 55 x 45 cm do kuchyňského koutu nebo garáže, včetně držáků 1208957003
| Značka | AquaDesign |
| Barva | Nerezová ocel |
| Provádění | Nadstavbová montáž |
| Počet nádob | 1 |
| Délka | 450mm |
| Šířka | 550mm |
| Hloubka | 200mm |
| Model dřezu | Obdélníkový dřez |
Kuchyňský ostrůvek je populárnější než kdy jindy – nejen jako další pracovní plocha, ale také jako místo setkávání. Instalace dřezu do ostrůvku je často diskutovanou volbou: pro někoho je to praktické řešení, pro jiné dilema z hlediska designu.